• Adana Reklam Firmaları - Adana Dijital Baskı ve Reklam
  İşinizi Korsanlara Kaptırmayın :)
  Reklam Piyasasına Kan Kaybettiren ve
  Sayıları Her Geçen gün hızla artan
  Korsan reklamcılara karşı kendinizi koruyun.
  ekonomik çözümler daha pahalıya patlayabilir...
 • Adana Reklam Firmaları - Adana Dijital Baskı ve Reklam
 • Adana Reklam Firmaları - Adana Dijital Baskı ve Reklam
 • Adana Reklam Firmaları - Adana Dijital Baskı ve Reklam
  HEDEFLERİNİZİ KÜÇÜLTMEYİN...
  Kısa zamanda harika sonuçlar elde eder zamanınızı boşa harcamayız...
  ilkelerine bağlı doğruluğu esas alır en iyi fiyat garantisi ile çalışırız...
 • Adana Reklam Firmaları - Adana Dijital Baskı ve Reklam
 • Adana Reklam Firmaları - Adana Dijital Baskı ve Reklam
 • Adana Reklam Firmaları - Adana Dijital Baskı ve Reklam
 • Adana Reklam Firmaları - Adana Dijital Baskı ve Reklam
  Kaliteli ve Uygun Reklam Çözümlerini Bukadar uzakta Aramayın
  Bir Telefon Kadar Yakınız... Martı Reklam

REKLAM VE TASARIM DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ...

Profesyonel Yardıma mı İhtiyacınız var? Reklam, Baskı ve Medya Çözümleriniz için Bir telefon Kadar Yakınız

Neler Yapıyoruz..

Adana Reklam Firmaları - Adana Dijital Baskı ve Reklam - Adana Dış Mekan Reklam

Martı reklam olarak dış mekan cephe tabelalarında profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz. Firma ve bayilerin kurumsal firmaların dış cephe tabela işlerinde en iyi teknoloji ve ekibimiz ile çözüm ortağıyız.Perakende satış noktalarında hızlı tüketim sektörlerinin satış noktalarının dış cephe görsellerinin tasarımını ve üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Galeriye Git

Adana Reklam Firmaları - Adana Dijital Baskı ve Reklam - Adana İç Mekan Reklam

Martı reklam iç mekan görselleri olarak bugün dijital baskılardan kabartma harflere kadar tüm metaryelleri tasarlayıp ve üretebilmektedir. İhtiyacınız olan tüm ürünleri bulabileceğiniz bir reklam firması olmasının yanında sizler için yeni fikir ve ürünler üretebilmekteyiz. Atölyemizde ham olan reklam malzemelerini en iyi teknoloji ve işçilikte üretimini gerçekleştirmekteyiz. Ofis dekorasyon tabelalarından iç mekan görsellere kadar kasa arkası görseller reyon arası görseller iç mekan ofis kaplama aklınıza gelen tüm mecraların tasarımını yapabilmekteyiz.

Galeriye Git

Adana Reklam Firmaları - Adana Dijital Baskı ve Reklam - Adana Matbaa

Matbaa baskılarınızda sıra dışı tasarımlar ve kurumsal kimlik çalışmalarınızda en etkili çözümler üretiyoruz. Matbaa baskıları diğer amaçları reklam özelliği taşımasından dolayı size bu konuda en iyi hizmeti biz vermeketeyiz. Kartvizitinizden tutun firmaların dağıttığı el ilanından cepli dosyalara ve perakende hızlı sektörlerin magnetlerine kadar tüm ürün yelpazemizle sizlere hizmet vermekteyiz. Kartvizit-Cepli Dosya-El ilanları-Broşürler- Afişler-Posterler-Antetli kağıtlar-Zarflar-Billboard Baskı- Roll up banner baskı-Etiketler-Kitap ayraçları-Oto paspasları-Bloknotlar

Galeriye Git

Adana Reklam Firmaları - Adana Dijital Baskı ve Reklam - Adana Doğum günü Afişleri

Martı Reklam olarak doğum günleriniz için özel tasarımlar hazırlayarak hatıra çerçevesi üretimi yapmaktayız. Hatıra çerçeveleri​ elde tutulup fotoğraf çekilen fotoğraf aksesuarlarıdır. Davetinize ve organizasyonunuza gelen kişileri tek tek çekebileceğiniz çok hoş hatıra çerçeveleridir. Hatıra çerçevelerimiz kalın dekota malzeme canlı baskı olup 100cm x 70cm ebatlarında üretilmektedir. Hatıra çerçevelerini aynı gün teslim etmekteyiz.

Martı Reklam doğum günü afişlerinde sizlere hizmet vermektedir. Bebeğinizin doğum günü partisinde farklılığınızı ortaya çıkaran afişlerimizle renklendirin. İstediğiniz tasarım ve ebat adette afiş basımı yapmaktayız. Doğum günü afişlerimiz solmaz ve yırtılmaz dayanıklı malzemeler kullanılmaktadır. Canlı renkler sıra dışı tasarımlar ile hizmet vermekteyiz.

Galeriye Git

Adana Reklam Firmaları - Adana Dijital Baskı ve Reklam - Adana Dönkart

Dönkart tasarım ve üretiminde Türkiye’de ilk firmalardanız. Satışlarınızı artırmak için tasarlanan ve üretilen dönkartlar perakende mağazalar ve cadde mağazalar avm lerde sıkça kullanılan reklam ürünleridir. Dönkartlar satışlarınızı arttırmada yardımcı olan reklam araçlarıdır. İç mekan da en etkili reklam metaryelleri arasında olan dönkartlardan bize ulaşıp istediğiniz adette sipariş verebilirsiniz.

Galeriye Git

Adana Reklam Firmaları - Adana Dijital Baskı ve Reklam - Adana Yelken Bayrak

Martı Reklam olarak üretim bandımızdan çıkan yelken bayraklar işinizi ve farkındalığınızı ortaya çıkaran reklam araçlarıdır.Su dubası ya da direkt olarak zemine çakılabilen ve üzerinde özel bayrak tasarımı olan bir reklam materyalidir.

Rashel ( Raşel ) kumaşı sayesinde küçük hava akımlarında bile dalgalanarak görsel etkiyi arttırır. Her iki yüzeyinden de görünüm sağlar. 200 derecede fikse işlemine tabi tutulduğundan solma ya da yağmurda akma gibi sorunları yoktur. Yelken bayrak üretiminde en son teknoloji kullanıyoruz. Üretimden tasarıma kadar tüm personellerimiz titizlik ile çalışmaktadır. Eğer sizde yelken bayrak siparişi vermek istiyorsanız. Bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Galeriye Git

Adana Reklam Firmaları - Adana Dijital Baskı ve Reklam

Gayrimenkul satımlarınız için ev, konut, daire, işyeri gibi taşınmaz değerlerinizin satımı için özel olarak üretilen afişlerimiz değişik renk ve ebatlarda üretimimiz vardır. Türkiye'nin her iline adrese gönderim yapıyoruz.Emlak afişleriniz için
lütfen bizimleirtibata geçiniz.
Satılık afişlerimizin ölçüleri
50cm x 70 / 100cm x 70 / 150cm x 70 / 200 cm x 70cm / 300cm x 150cm Standart ölçülerimizin dışında üretim yapmaktayız!...

Galeriye Git

Adana Reklam Firmaları - Adana Dijital Baskı ve Reklam - Adana tatpanel Standları

Ürün tanıtım veya kampanya tanıtımlarınızda çok amaçlı kullanabileceğiniz tat panel standlarını Martı Reklam'da bulabilirsiniz. Yeni bir markayı tanıtmak veya var olan ürününüzü pazar payını artırmak istiyorsanız, diğer tanıtım kampanyalarınıza ek olarak ürünü tattırmak veya denetmek gerekli olabilir. Market ya da alışveriş merkezinde kuracağınız standlarda, ürününüzü hedef kitleye tanıtarak, tattırarak veya deneterek müşterinizi artırabilirsiniz. Yapılan araştırmalarda, bire bir olarak tanıtılan ve tattırılan ürünün, satışları büyük oranda artırdığı kanıtlanmıştır. TAT PANEL STANDLARIMIZ TÜRKİYE’NİN HER YERİNE KARGO İLE ADRESİNİZE GÖNDERİYORUZ

Galeriye Git

Adana Reklam Firmaları - Adana Dijital Baskı ve Reklam - Adana Roolup Paneller

Martı Reklam olarak ihtiyacınız olan roll up banner ihtiyacınızı bizden karşılayabilirsiniz. Fuar gibi organizasyonlarınızın yanı sıra alışveriş merkezleri firmalar ve bayiiler perakende satış noktaları ve bir çok ürün tanıtım noktalarının aranan reklam aracıdır.

Dijital baskı yöntemleri ile hazırlanan Roll Up Banner Baskıları, bu sayede canlı renkleri ile görünürlüğü yüksek bir tanıtım materyali olarak öne çıkar. Kendine ait taşıma çantasında kolayca taşınabilecek kadar hafif bir malzeme olan roll up banner’lar bu gibi pratik kullanım avantajları nedeniyle, işletme sahiplerinin sıkça başvurduğu bir reklam çözümüdür. Roll up bannerların bu denli çok tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise, alüminyum konstrüksiyonlu stant mekanizması sağlam olduğu sürece, farklı banner baskıları ile tekrar tekrar kullanılabilme olanağı sunmasıdır. Sergilenecek mekanın özelliklerine ve işletmenin reklam / tanıtım ihtiyaçlarına göre değişebilen boyut seçeneklerine sahip olan roll up banner uygulamaları, hem ekonomik hem de etkili bir display reklam alanı kullanmak isteyenler için ideal bir seçenek.

Galeriye Git

Adana Reklam Firmaları - Adana Dijital Baskı ve Reklam - Adana Tabela Tasarım Üretim ve Montaj Hizmeti

Mevcut olan tabelalarınızın montajından ve işyerlerinin kurumların kuruluşların firmaların ve perakende sektörünün dış cephe tabelalarından iç makan yönlendirmesine katar tüm reklam mecralarının montajını yapabilmekteyiz. Uzman montaj ekibimiz ön keşifini yaptıktan sonra tüm gerekli işlemleri yaptıktan sonra montaj işlemini gerçekleştirmekteyiz. Satış sonrası desteklerimiz ile tüm reklam hizmetlerinizde sizlere hizmet vermekteyiz. Cephe tabela ışıklı ve ışıksız tabelalardan kutu harfler tabelaların montajını yapmaktayız.

Galeriye Git

Adana Reklam Firmaları - Adana Dijital Baskı ve Reklam - Adana Strafor harf ve tabela tasarımı

Mağaza, Market, Alışveriş merkezlerinde vitrin ve iç mekanlarda kullanım amaçlı hazır strafor indirim levhaları. Ürünümüz sarı, kırmızı, yeşil, mavi, siyah, turuncu renklerinde hazır bulunmaktadır. Ürünümüz yeni ürün olup üründe ekstra özellik ön yüzeyinin 3mm renkli pleksglastan olmasıdır. Ürünümüz aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Lütfen fiyat için irtibata geçiniz.

Galeriye Git

Neler Yaptık..

Yukarı Çık