ADANA SATILIK VE KİRALIK AFİŞİ

Adana Satılık ve Kiralık Afişi - Adana Satılık Afişi - Adana Kiralık Afişi - Adana Afiş Tasarımı - Adana Reklam Firmaları - Adana Reklamcı

Adana Satılık ve Kiralık Afişleri Baskı ve Tasarım Hizmeti

Satılık veya kiralık gayrimenkullerin insanlara duyurusu için kullanılan afişler, gayrimenkulün satış veya kiralama sürecini kolaylaştırır. Satılık/kiralık afiş hem sahibinden hem de emlak ofisinden yapılan kiralama işlemlerinde kullanılabilir. Farklı boyut seçenekleri ile de her gayrimenkul üzerinde kullanılmak için uygundur.

Satılık ve kiralık gayrimenkullerin elden çıkmadığı her gün haneye zarar olarak yazılır. Bu nedenle de ilanların olabildiğince çok insana ulaşması oldukça önemlidir. Satılık/kiralık posterleri, kiralık ev, kiralık işyeri(dükkan, ofis), satılık ev veya satılık işyeri(dükkan, ofis) için kullanılabilir. Bu afişler emlakçılar tarafından kendi reklamlarını yapmak için de tercih edilir.

Kiralık/satılık poster 32x47 cm, 50x70 cm, 70x100 cm, 80x120 cm ve 100x150 cm olmak üzere 5 farklı ölçüde sipariş edilebilir. Bu edatlar arasında tercih yapılırken de kullanılacak gayrimenkulün bulunduğu kat ve cam büyüklüğü dikkate alınmalıdır. Satılık/Kiralık afiş baskı için kullanılan 3 kağıt türü vardır: 115 gr. Parlak Kuşe, 150 gr. Parlak Kuşe ve 170 gr. Parlak Kuşe. Bu kağıt çeşitleri içerisinde en çok tercih edilen ise 115 gr. Parlak Kuşe’dir.

Daha Büyük Ebatlı İhtiyaçlarınız için 3,5 Metreye kadar baskı yapabileceğimiz ekosolvent baskı makinemiz ile Branda ve Vinil malzemelere baskılar yapılabilmektedir.

Bu Hizmeti alırken Afişin Okunabilirliğini ve bulunduğu kat gibi bilgileri göz önünde bulundurarak ihtiyacınız olan afişin türüne karar verebilirsiniz. Adana Martı Mecra Reklam ve Dijital Baskı Dünyası : 0536 379 7936

Bu Hizmet Hakkında Daha Fazla Bilgi İste


Scroll to Top