Martı Reklam Kurumsal

Yaratıcı Fikirler

Çözümsel İşleyiş

24/7 İletişim

MARTI REKLAM'A HOŞGELDİNİZ

Martı Reklam, medya çözümleri ve komple tanıtım mecra alanlarında, ürünlerin özenli seçimini ve kurulumunu, insan kaynaklarındaki nitelik ve nicelik olarak profesyonel kadrosuyla 1990 yılından beri gerçekleştirmektedir.
24 seneyi aşkın süredir faaliyet gösteren Martı Reklam imzasını attığı tüm projelerde müşteri ile ilişkilerini her zaman güven temeli üzerine kurmuştur. Tarafımıza duyulan memnuniyet bugünlere ne kadar istikrarlı ve hızlı gelmemizin en büyük etkenidir. Yaşanılan gelişimin temelindeki en büyük yapı taşı olan “güven” unsuru, bizlerin geleceğe umutla ve heyecanla bakmasını sağlamaktadır.

Misyonumuz


Martı Reklam olarak üstlenmiş olduğumuz misyon; faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde standardı yüksek, en yüksek kalite hedefli hizmet vermektir. Bu doğrultuda hedefimiz insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, gelişen Türkiye’yle beraber hedeflerimize doğru büyüyerek ilerlemektir.

Vizyonumuz


Kuruluşumuzdan bugüne şirketimiz “Pozitif Sonuçlar” sloganı üzerine şekillenmiştir. Bu vizyonun bizim için anlamı sunduğumuz ürün ve hizmetlerle piyasada müşteri memnuniyetini ve bize duyulan güveni her gün hak etmek ve ileri seviyelere taşımaktır.

İnovasyon


Şirketimizin bu günlere gelmesindeki en belirleyici faktörlerden bir tanesi yeniliklere açık olmasıdır. Mevcut işlerimizdeki inovatif yaklaşımlarımız ve yeni iş alanlarına yatırım faaliyetlerimiz köklü altyapımız ve deneyimli kadromuzun bir eseridir.

Sorumluluk


Yaptığımız her işin, pazarlamasını yaptığımız her ürünün sorumluluğunu taşırız. Müşteri ile ilişkilerimizi güven ilkesi üzerine kurar, yasalara uygunluğu ve şeffaflığı firma prensibi olarak kabul ederiz.
Yukarı Çık