Martı Reklam

NELER YAPIYORUZ?

Profesyonel Hizmet Kategorilerimiz

DIŞ MEKAN REKLAM

Martı reklam olarak dış mekan cephe tabelalarında profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz. Firma ve bayilerin kurumsal firmaların dış cephe tabela işlerinde en iyi teknoloji ve ekibimiz ile çözüm ortağıyız.Perakende satış noktalarında hızlı tüketim sektörlerinin satış noktalarının dış cephe görsellerinin tasarımını ve üretimini gerçekleştirmekteyiz.

>Galeri

ADANA İÇ MEKAN REKLAM

Martı reklam iç mekan görselleri olarak bugün dijital baskılardan kabartma harflere kadar tüm metaryelleri tasarlayıp ve üretebilmektedir. İhtiyacınız olan tüm ürünleri bulabileceğiniz bir reklam firması olmasının yanında sizler için yeni fikir ve ürünler üretebilmekteyiz. Atölyemizde ham olan reklam malzemelerini en iyi teknoloji ve işçilikte üretimini gerçekleştirmekteyiz. Ofis dekorasyon tabelalarından iç mekan görsellere kadar kasa arkası görseller reyon arası görseller iç mekan ofis kaplama aklınıza gelen tüm mecraların tasarımını yapabilmekteyiz.

Galeri

ADANA MATBAA İŞLERİ

Matbaa baskılarınızda sıra dışı tasarımlar ve kurumsal kimlik çalışmalarınızda en etkili çözümler üretiyoruz. Matbaa baskıları diğer amaçları reklam özelliği taşımasından dolayı size bu konuda en iyi hizmeti biz vermeketeyiz. Kartvizitinizden tutun firmaların dağıttığı el ilanından cepli dosyalara ve perakende hızlı sektörlerin magnetlerine kadar tüm ürün yelpazemizle sizlere hizmet vermekteyiz. Kartvizit-Cepli Dosya-El ilanları-Broşürler- Afişler-Posterler-Antetli kağıtlar-Zarflar-Billboard Baskı- Roll up banner baskı-Etiketler-Kitap ayraçları-Oto paspasları-Bloknotlar

Galeri

ADANA DOĞUM GÜNÜ AFİŞİ

Kişiye özel doğumgünü ürünleri üreten reklam firmamız sizler için doğumgünü afişlerinden doğumgünü karşılama panoarına kadar tüm kişiye özel parti malzemelerinin tasarımını ve üretimini gerçekleştirmektedir. Tüm yaş ve kişiye özel doğumgünü parti ürünleri hazırlamaktayız. Doğumgünü afişi, 6ay kına afişi, Mevlüd afişi, Kına afişi, Söz ve nişan afişi bakıları hazırlamaktayız. Doğumgünü bebek magnetleri, 1 yaş bebek magnetleri ve bebek magnetlerini en hızlı şekilde üretimini yapmaktayız.Banner ve şişe ve kavanoz etiketi üretimi mevcuttur. Hastane odası süsleme ürünleri ve ve hoşgeldin bebek ürünleri tasarımını ve üretimini yapmaktayız.

Galeri

YELKEN BAYRAK

Yelken bayrak firmaların en dikkat çekici reklam malzemesi olması ile birlikte sizlere en etkili yelken bayrak ve olta bayrak tasarımı ve üretimini gerçekleştirmekteyiz. Yelken bayraklar perakende satış noktaların açık alanlarda en etkili reklam ürünleridir. Satış noktalarının ve etkinliklerde festivallerde reklam amaçlı kullanılan yelken bayraklarını sizin için en hızlı ve uygun şekilde üretimini yapmaktayız.

Galeri

DÖN KART

24 seneyi aşkın süredir faaliyet gösteren Martı Reklam imzasını attığı tüm projelerde müşteri ile ilişkilerini her zaman güven temeli üzerine kurmuştur. Tarafımıza duyulan memnuniyet bugünlere ne kadar istikrarlı ve hızlı gelmemizin en büyük etkenidir.

Galeri

HIZLI İŞLER

Satılık ve kiralık afişlerde en hızlı üretim yapmaktayız. Satacağınız gayrimenkulunuz eviniz yada işyeriniz mi var sizler için en hızlı satılık ve kiralık afişlerini yapmaktayız. Stoklarımızda çeşitli ebatlarda bulunan afişlerden istediğinizi size 15 dk hazır hale getiriyoruz.

Galeri

TAT PANEL STANDI

Tat panel standlarını en hızlı ve en etkili şekilde hazırlamaktayız. Kampanyanızı duyurmak için ve markanız için sizlere tat panellerini hazırlıyoruz. Yeni bir ürününüzmü var tanıtımını mı yapacaksınız sizler için tasarım ve üretimini yaptığımız tat panel standların üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Galeri

ROLLUP STAND

Mağaza, Showroom ve fuar etkinliklerinde ve sergilerde vazgeçilmez reklam ve tanıtım ürünü olan roll up banner tasarımı ve üretimini yapmaktayız.Dijital baskı yöntemleri ile hazırlanan Roll Up Banner Baskıları, bu sayede canlı renkleri ile görünürlüğü yüksek bir tanıtım materyali olarak öne çıkar. Kendine ait taşıma çantasında kolayca taşınabilecek kadar hafif bir malzeme olan roll up banner’lar bu gibi pratik kullanım avantajları nedeniyle, işletme sahiplerinin sıkça başvurduğu bir reklam çözümüdür. Roll up bannerların bu denli çok tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise, alüminyum konstrüksiyonlu stant mekanizması sağlam olduğu sürece, farklı banner baskıları ile tekrar tekrar kullanılabilme olanağı sunmasıdır. Sergilenecek mekanın özelliklerine ve işletmenin reklam / tanıtım ihtiyaçlarına göre değişebilen boyut seçeneklerine sahip olan roll up banner uygulamaları, hem ekonomik hem de etkili bir display reklam alanı kullanmak isteyenler için ideal bir seçenek.

Galeri

TABELA MONTAJ HİZMETLERİ

Martı reklam ekibi olarak tabela imalat ve montaj hizmeti vermekteyiz. Diğer reklam firmalarının güney ve akdeniz bölgesindeki tabela montaj hizmetlerini üstlenmekteyiz. Bunun yanı sıra folyo montajı perakende satış noktaları tabela ve iç mekan uygulamaları tadilat ve yenilemelerini yapmaktayız.

Galeri

STRAFOR HARF VE TABELA

Strafor harf imalatını en iyi şekilde üretimini gerçekleştirmekteyiz. 5cm strafor malzemeyi cnc ve lazer makinalarımızda işleyerek iç mekan ve dış mekanda şık bir tabela modeli olarak üretmekteyiz. Her türlü tabela ve 3 boyutlu çalışmalarınızı strafor harflerden oluştarbilirsiniz. Strafor harflerden kurumsal kimlik çalışması ve logonuzu yaptırabilirsiniz. Günümüzde strafor harfler bir çok yerlerde kullanılmaktadır. Türkiye’nin her yerine strafor harf gönderiyoruz. Strafor harfler bir çok kutu harflere göre maliyeti oldukça uygundur. Dolayısıyla starfor harfler ile hem iç hemde dış mekanda firmanıza starfor harf yaptırabilirsiniz. Martı reklam olarak strafor tabela üretiminde çeşitli ürün yelpazesine sahip reklam firmasıyız.

Galeri

Mobil İletişim - 0536 379 79 36

Yukarı Çık